Adres:

Webcreating IT Services

Broechemsesteenweg 128

B-2560 Nijlen

BE 0702.665.723 

Telefoon:

0800 406 60  ( 4 lijnen ) Gratis nummer (enkel via vast toestel en enkel in België) Elke werkdag van 09.00u - 17.00u

+32(0)3 411.13.30  ( 4 Lijnen ) Elke werkdag van 09.00u - 17.00u

Fax:

+32(0)3.295.42.13

E-mail:

Voor support graag mailen naar support@webcreating.be

Voor de dienst facturatie graag mailen naar facturatie@webcreating.be

Voor de dienst verkoop kan u terecht op sales@webcreating.be

Voor algemene informatie kan u terecht op info@webcreating.be

Om misbruik te melden kan u terecht op abuse@webcreating.be


U kan altijd 24/7 een mailtje sturen naar deze mail adressen,
maar onze medewerkers kunnen deze enkel beantwoorden tijdens onze openingsuren ( Elke Werkdag van 09.00u - 17.00u )


Ons team:

Peter Huyskens

Dienst Verkoop
sales@webcreating.be

Dienst Informatie
info@webcreating.be

Jana Bruggeman

Dienst Administratie / Public Relations
administratie@webcreating.be

Dienst Registratie
registraties@webcreating.be

Dienst Boekhouding / Facturatie
facturatie@webcreating.be

Alternatief Email adres
jana@webcreating.be

Thomas Binon

Dienst Support
support@webcreating.be

Alternatief Email adres
thomas@webcreating.be

Ben Daelemans

Dienst Webdevelopment / Grafisch Ontwerp
webdesign@webcreating.be

Alternatief Email adres
ben@webcreating.be

Stel hier uw vraag aan de gewenste dienst

Registreer uw domeinnaam

Voordat u een domeinnaam of hosting bestelt, controleer eerst de beschikbaarheid!

Voordat u een domeinnaam kunt registreren, moet u controleren of deze nog vrij is.
Maak daarom gebruik van onze handige zoekmachine om te zien of uw gewenste domeinnaam nog vrij is.

De domeinnaam van uw website is uiterst belangrijk. Hij is als het ware het 'visitekaartje' van uw website. Een surfer die uw domeinnaam ingeeft op het web, is op dat moment een potentiële klant en kan een bestelling plaatsen. Het is belangrijk om goed na te denken over de domeinnaam die u verkiest want een herkenbaar internetadres lokt meer bezoekers.

Webcreating biedt alle mogelijke topleveldomeinen aan tegen de voordeligste prijzen (.be, .eu, .com, .org, etc.). Bekijk onze volledige prijslijst.

WWW.